Hoşgeldiniz ! Devam etmek için giriş yapın veya hesap oluşturun
Bakbirkere.com
Hesabım Sepetim Yardım

Yeni Üyelik

* Ad Soyad:
* E-Mail Adresi:
* Parola:
* Parola Tekrarı:
Kullanım sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
Kampanya duyurularının cep telefonuma gönderilmesini istiyorum.
Bülten duyurularından haberdar olmak istiyorum

Bakbirkere.com  Kullanıcı Sözleşmesi 

Siparişin İptali İşlemi

Bakbirkeren.com'a verilen siparişi aşağıdaki koşullarda iptal ettirebilirsiniz.Siparişler Bakbirkere.com'da işlem görmeye başladığı andan itibaren 4 aşamadan geçer. "Yeni Sipariş", "Stok Kontrolü Yapılıyor", "Paketlendi" ve "Gönderildi". Gönderildi hariç her durumda siparişinizi iptal ettirebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler iptal edilemez. Bu durumda iade prosedürünü izlemelisiniz.Sipariş iptalinden sonra, tahsil edilen tüm ücretler müşteriye hiç bir kesinti yapılmadan aynı ödeme kanalı ile iade edilir. 

Değiştirme İşlemleri 

Satın aldığınız her hangi bir ürünü, Garanti & İade koşullarına aynen uyulmak kaydıyla bir başka ürünle değiştirebilirsiniz.Herhangi bir sebepten dolayı değiştirme işlemi yapmak için ilk önce müşteri temsilcilerimize talebinizi bildirerek onay almalısınız. Onay sonrasında ürünü teslim aldığınız günden itibaren en fazla 10 gün içinde elimize ulaşacak şekilde bize gönderdikten sonra talep ettiğiniz diğer ürün adresinize gönderilir.Değiştirme işleminde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Bakbirkere.Com SİPARİŞ TESLİMAT

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili olarak, size gerekli bilgi satın almanızdan itibaren, 12 saat içinde ONAY (satın almış olduğunuz ürünün onaylanıp gönderim işleminebaşlandığını),ya da UYARI (satın almış olduğunuz ürünün stokta mevcut olmadığını, ödeme işleminizle ilgili bir sorunolduğunu v.b. ) mesajı (e-maili) alırsınız. Onay mesajı teslimat sürecini başlatırken; Uyarı mesajı ise belirtilen eksikliğin giderilmesi anlamında olup, satın almanızın beklemede olduğunu gösterir.Onaylanmamış ve uyarı mesajı gönderilmiş ürünlerin eksiklikleri tamamlanmadığı ya da tamamlanamadığı takdirde satın almanın iade işlemine başlanır

b- Kredi kartı ile satın alınmış ürünlerin ödeme iadeleri ise; 

Ödemenin görüneceği kredi kartı hesap özetini takip eden ikinci hesap kesiminde yine kredi kart hesabından düşürülmek suretiyle, havale masrafı içinde olmak üzere ödemelerinin iadeleri yaplır.Onaylanmış olan ürünleriniz ise; bir güvence sözleşmesi ile anlaşmalı olan ilgili kargo şirketine gerekli(irsaliye, fatura,çeki listesi ve teslim fişi / faturası) belgeler imzalanarak ve imzalatılarak sigortalanmış olarak teslim edilmiş olur.Kargo tarafından size ulaştırılmış olan ürünlerinizi, lütfen ilgili belgelerle birlikte kontrol ederek imzalayın ve teslim alın. 

("Teslim edilen ürünlerimiz iade garantimiz altındadır"ibaresini okuyunuz). 

Bakbirkere.Com GİZLİLİK VE GÜVENLİK " 

a- Havale ile satın alınmış ürünlerin ödeme iadeleri 72 saat içinde , Değerli Müşterimiz,Sitemizden beğenip satın almış olduğunuz ürünler; satın almanızdan, en geç 72 saat (yurt içi dahilinde) içinde anlaşmalı olduğumuz Kargo vasıtası ile sigortalanmış olarak size ulaştırılır. 

" Bakbirkere.com"a verdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulmakta, hiç bir koşulda açıklanmamakta, kullanılmamakta ve paylaşılmamaktadır. İletişim bilgileriniz kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.Cookielerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.Bakbirkere.com diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.Sisteme girilen bilgiler yalnızca sahibi tarafından görülebilir ve düzenlenebilir. Bir başka üyenin bu bilgileri görmesi veya düzenlemesi mümkün değildir.Kayıtlı bilgiler üyemizin talebi olmadıkça sistem yöneticilerimiz tarafından değiştirilmez.Üyelerimiz istediği zaman üyelik bilgilerinde değişiklik yapabilir veya üyelikten ayrılabilir.İnternet ortamındaki ödemelerinizde siz ve kredi kartını aldığınız banka haricinde hiç bir kişi, kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Ödeme sistemimizde Kredi Kartı Bilgileriniz veya bilgilerinizin herhangi bir parçası sistemimizde tutulmamaktadır.

Üyelerimizin Sorumlulukları

Üyelerimiz sistemlerimizde kullandığı giriş bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. Üyelerimize sistem tarafından ya da yöneticilerimizden gönderilen her türlü mesaj üyemize özeldir. Diğer üyelerle veya üçüncü şahıslarla paylaşılamaz. Üyelerimiz alışlarında, satışlarında ve yorumlarında servis kurallarının tümüne uymakla yükümlüdür.

Bakbirkere.com"da satılan tüm ürünler, üretici ve/veya itahalatçı garantisi altındadır. Ürünün arızalı çıkması halinde yenisi ile değiştirilir. Tüm değiştirme işlemlerinde ürünün, ürünle birlikte, ambalaj ve paket malzemelerinin fiziksel zarar görmemiş olması gerekmektedir.
Aldığınız bir ürünün yukarıdaki şartlar çerçevesinde arıza değişimi yapılabilmesi için info@bakbirkere.comadresinden talebinizi bize bildirebilirsiniz. Size gerekli prosedür bildirilecektir. Bizden onay alınmadan yapılan iadeler kabul edilmez.Arıza değişimi işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.Satın aldığınız bir ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içinde iade edebilirsiniz..İade işleminden önce info@bakbirkere.com adresinden bize iade talebinizi bildirmelisiniz. Bizden onay aldıktan sonra en geç 7 günde elimize ulaşan ürün iade alınır. Ürüne ait ücret iade edilir.Ambalajı yırtılmış, denenmiş veya satılabilir özelliğini kaybetmiş, fiziksel zarar görmüş ürünler iade alınmaz. İade işleminde yalnızca ürün için alınan ücret iade edilir. Aksi bildirilmedikçe ürün ile birlikte verilmiş her türlü evrak, hediye, ek ürün indirim kuponu vs. promosyonlar mevcut ise bunların da iadesi gerekmektedir.